18 Ocak 2014 #2242886

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

06 Nisan 2011 yılında Yapı Kredi Bankası'ndan kredi çektim. Krediyi ödemem için açtıkları "zorunlu" hesaptan altı ayda bir hesap işletim ücreti adı altında 50 TL para kesiyorlar. Ocak-Haziran dönemindeki 6 aylık parayı kestiklerinde müşteri hizmetlerini aradım, görüştüm. Param iade edildi. Temmuz-Aralık döneminde tekrar kestiler.


Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bu sefer iptal etmediler. Neye göre iptal edip etmediklerini ve altı önce neden iptal ettiklerini, altı ay sonra neden iptal etmediklerini çok merak ediyorum. Bu konular bir yana kredi ödemem için isteğim dışında hesap açtırıp, o hesap üzerinden "hesap işletim ücreti" adı altında para kesmek müşterileri mağdur etmektir. Paramın iadesini istiyorum.

Ferhat 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2242886 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön