14 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Cebimdeki para bankada dursun diyordum fakat her şeye ücret kesiyorlar. Hesabımla taksit yapmıyorum kredi çekmiyorum,esnek hesabımı kullanmıyorum. Buna rağmen hesap işletim ücreti kesilmiş. Siz hizmet olsun ticaret olsun hiçbir şey yaptığınıza inanmıyorum. Sadece para kesmeyi biliyorsunuz. Muhakkak para kazanmanız gerekiyor yalnız bunu ticaret ahlakına uygun yapmanız gerekiyor.Yapı Kredi Bankası'ndan şikayetçiyim.

Ebubekir 34 Okunma

Cevaplar

 • Ebubekir17 Eylül 2013

  Yapı kredi bankası banka hesabımdan #hesap işletim ücreti kesiyor. müşteri hizmetlerini aradığımda yapabilecek hiç bir şey olmadığını söylediler,hatta önümüzdeki 3 ay içinde yine keseceklerini belirttiler.öğrenci olduğumu ve bu hesabın maaş hesabı olduğunu belirttim.Yinede hiçbir şey yapmadılar. şubeye gittiğimde ise özellikler benim ismimi müşteri temsilcime bildirmişler.oturur oturmaz ismimi söyledi ve yapabilecek hiç bir şey olmadığını söylediler. sikayetimvar.com 'a şikayet ettiğimde ise sadece standart mesaj olarak "müşteriye mail olarak dönülmüştür" deyip geçiştirmişler.

 • Ebubekir17 Eylül 2013

  Yapı kredi bankası banka hesabımdan hesap işletim ücreti kesiyor. müşteri hizmetlerini aradığımda yapabilecek hiç bir şey olmadığını söylediler,hatta önümüzdeki 3 ay içinde yine keseceklerini belirttiler.öğrenci olduğumu ve bu hesabın maaş hesabı olduğunu belirttim.Yinede hiçbir şey yapmadılar. şubeye gittiğimde ise özellikler benim ismimi müşteri temsilcime bildirmişler.oturur oturmaz ismimi söyledi ve yapabilecek hiç bir şey olmadığını söylediler. sikayetimvar.com 'a şikayet ettiğimde ise sadece standart mesaj olarak "müşteriye mail olarak dönülmüştür" deyip geçiştirmişler. Yine hiçbir hizmet alamayacağımı garanti ediyorum,ve bu mesajın altına yine aynı şekilde yazılacağına eminim.

 • Ebubekir16 Eylül 2013

  Sayın yetkili tarafıma herhangi bir şekilde kesinlikle dönüş yapılmamıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, 2012616 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön