19 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldılar!

Yapı Kredi Bankası 13.02.2013 tarihinde hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan net 50 tl para çekmiş, geçmişe dönük olarak da sürekli kestiği hesap işletim ücretleri var. Bu paraların tarafıma iadesini talep ediyorum.


Sözleşmeyi imzalarken bile kart aidatı olup olmadığı hakkında soru sormuştum ve asla böyle bir ücret alınmayacağı söylenmişti, geçmişe yönelik olan hesap işletim ücretlerini de talep ediyorum!

Mahmut 15 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut21 Şubat 2013

    Buraya "mail olarak dönüş yaptık" yerine, yaptığın dönüş mailini yazarsanız diğer şikayeti olan arkadaşlarda sonucu görebilirler. Tarafıma hiçbir para iadesi yapılmadı! Pazartesi günü ilk işim Tüketici Hakem Heyetine başvurmak, daha sonraki işim işe hesabımı ve ailemdeki kredi kartlarını kapatmak olucak. Yapı Kredi bankası ile bundan sonra çalışmayı düşünmüyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1639192 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön