02 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Maaş sebebiyle açtığım Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabı, bana hiçbir şekilde sorulmadan "Çalışan Hesap" adı altında bir hizmetle birlikte verilmiş, maddi olarak hiçbir getirisi olmamakla birlikte sürekli fon ve stopaj kesintileri yapılmaktadır. Ayrıca ikinci defa hesap işletim ücreti altında belirli miktarda ücret hesabımdan kesilmektedir.


Son olarak 1 Aralık 2013 tarihi itibariyle yıl içinde hesabımdan ikinci defa 50 tl gibi bir ücret kesilmiştir. Bankaların hizmet adı altında emrivaki yöntemlerle aldığı ücretler haksızdır. Yapı Kredi Bankası sormadan gönderdiği kredi kartları, hesap işletim ücretleri ile haksız kesinti yapmaktadır. Kendilerini şikayet ediyorum.

Cansu 71 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön