16 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Bugün gerçekleştirdiğim hesap kontrollerinde 12/02/2012 tarihinde TEM-ARA12/TL hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan 47,62 + BSMV 2,38 olmak üzere toplam 50 TL haksız ücret kesildiğini fark ettim. Birkaç sene önce benzer şekilde işlem ücreti yansıttıklarında daha önce de kendilerine verdiğim öğrenci belgesini yeniden iletmiştim.


Bankamatik kartımın, hesaptan tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmadan yapılan ve hiçbir koşul altında kabul etmediğim bu kesintinin, iade edilmemesi hâlinde banka ile tüm ilişiğimi kesip Tüketici Hakem Heyetine gerekli başvurular yapılacaktır.

Mehmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Şubat 2013

    Beğeni butonunda olduğu gibi bir nevi geçiştirici cevap ve üslupla standart bir mail atıldı bunu kabul edemem. Sadece bir sıradan Bankamatik hesabından 50 tl nasıl alınır kabul etmiyorum. Gözetmenlikte aldığım 70 tl yi buraya yatırayım belki kötü günde lazım olur dedim 2 gün sonra banka 50 tl sini çekiyor. Allah tan reva mı bu?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1636306 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön