27 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti 65 TL!

Eski maaş müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası hesabımdan tüketici kredisi kullanmıştım daha sonra farklı banka ile maaş hesabı değişikliği bankadan daha uyguna krediyi taşıma gelmesine rağmen uğraşmadım.


Şimdi Yapı Kredi Bankası 6 aylık 65 TL hesap işletim ücreti kesmiş firma ile görüşmemde sadece kredi borcunu yatırdığımı hesabı başka bir işlem için kullanmadığımı belirttim gelen cevapta eskiden fatura ödemesi yapıldığı kesintinin yasalar çerçevesinde olduğu yönünde. Yıllık kesilen 130 TL' lik hesap işletim ücretinin haksız olarak kesildiği kanaatindeyim. İade edilmesini istiyorum.

Nurcan 122 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 03/08/2015 tarihinde telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön