16 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Yapı Kredi Bankası E5 şubesindeki hesabım 2011 yılında ek hesaptan çektiğim nakit para yüzünden bloke edilmişti, daha sonra borcu bankaya ödedikten sonra hesabı kullanmadım hesap bloke edilmiş.


19.19.2013'te o hesaba bir havale yaptım, diğer hesabımdan sonra o parayı çekmek için hesabımı kullanmak istediğimde hesabımın blokeli olduğunu öğrendim. Bloke kaldırdıktan sonra 01-06 2013 tarihli hesap işletim ücreti hesabından çekilmiş olduğunu gördüm. Şimdi tüketici hakem heyetine gerekli yasal işlemi yapacağım maaş hesabımdan işletim ücreti nasıl alınıyor merak ettim.

Servet 40 Okunma

Cevaplar

  • Servet19 Kasım 2013

    bu konuyla ilgi bana hiç bir mail iletilmemiş olup yanlış yönlendirme yapıldığını bildiririm banka benimle hiç bir şekilde iletişime geçmemiştir ve tüketici hakem heyetine giderek gerekli şikayette bulundum ve bankayı son bir kez aradım ancak kendileri hala bi haber .

  • Servet19 Kasım 2013

    bana hiç bir mail gelmedi bankadan.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2015052 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön