01 Mayıs 2013 #1772627

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Hesabım çalışan hesabı olarak açıldı ve çalıştığım yerden ayrıldım bankanızla çalışmaya devam ettim. Hesap açılırken herhangi bir ücret alınmayacağı söylendi. Bu hesabımla çalışmaya devam
edeceğim takdirde ücretlendirileceği konusunda hiç bir bilgi verilmeden bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hesap işletim ücreti bedeli olarak 24/07/2012 tarihinde 50 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür.


Bu hesabımı kapatmak istediğim halde bankanızda yatırım hesabım olduğu için hesap kapanmamaktadır. Hesap işletim ücreti alındığı için yatırım hesabımı artık kullanamıyorum. Kesilen 50 TL hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini bildiririm.

Tülay 165 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1772627 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön