22 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Bundan 17 gün önce Yapı Kredi Bankası Akmerkez şubesine Vadesiz Hesabım dan alınan hesap işletim ücretlerinin iadesi için dilekçe verdim ve tam tamına 17 gün bekledim aynı şekilde esnek hesabım içinde aynı işlemi yaptım ben. Bugün şubemi aradım ve bana hesap işletim ücretlerinin iadesinin yapılmayacağını ve nedeninin de fazla işlem yapmadığımdan dolayı olabileceğini söylediler.

Diğer çalıştığım bankaların iade yaptığını söyledim bana onlarla belki daha çok çalışıyor olduğumdan dolayı olabileceğini söyledi Bireysel Müşteri temsilcisi. Halbuki Yapı Kredi de bulunan esnek hesabımı ara ara kullanıyorum ve küçük de olsa bir fonum var. Orta da bir haksızlığın olduğunu hissediyorum.

Emir 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1698011 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön