12 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap Blokesi Kaldırıldı Denmesine Rağmen Hala Kaldırılmadı

Yaklaşık 1.5 ay önce hesabıma para yatırdığımda yatırdığım paraya "bloke bakiyesi" adı altında bloke konmuştu. Şubeye gitmeme rağmen uzun bir süre kaldırılmadı. Haftalar sonra telefonla arayıp kaldırıldığını bildirdiler ve paramı aldım.


Aynı hatayı tekrar yaparak Yapı Kredi hesabıma para yatırdım. Ve tabii ki tekrar bloke bakiyesi adı altında yatırdığım paraya bloke koyuldu. Bankaya 1 kuruş bile borcum olmamasına rağmen hesabıma bloke konuyor.


Hadi bunu geçtim bloke kaldırıldı denmesine rağmen hala tam olarak kaldırılmamış. Ve eminim yine aynı şey olacak. Bloke kaldırıldı diyecekler ve tekrar hesabımı kullanmak istediğimde kullanamayacağım. Şu hesap blokesini tamamen kaldırın lütfen!

Emre 410 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön