20 Ekim
Yorum Yap
#11055028

Yapı Kredi Bankası Hesap Bloke Edilmesi!

Banka hesabımda 3 ay önce 464 lirası bloke edildi. Devlet dairesi olarak vergi borcum vardı. Şuan da ödemiş olmama ve herhangi bir borcum kalmamış olmasına rağmen blokem kalkmadı. Herhangi bir bildirim yapılmadı. Bloke sürecinin öncesinde ya da sonrasında neden böyle bir durum yaşadığımı bilmiyorum. Gerçekten çok zor durumda kaldım. Bir an önce çözülür umarım.

Süleyman 1.473 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler