Yapı Kredi Bankası Hesabımı Kullanamıyorum Bloke Koyulmuş

Sinan Sinan 15 Ağustos 03:23

Hesabımda 58bin tl para var ve hiçbir türlü kullanamıyorum, müşteri hizmetlerini aradım şubeye gitmem gerektiğini söyledi şubeye gittiğimde en son para girişi olduğunu bunun inceleme altında olduğunu söyledi bir arkadaşımdan hesabıma 801 TL para yattı ve böyle oldu hesabımdaki blokenin kalkmasını istiyorum. Kimse yardımcı olmuyor herkes başkasına aktarıyor

  • - Görüntüleme
  • 3Yorum

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 18 Ağustos 16:55

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

profile-icon Sinan 17 Ağustos 16:12

Ya siz neden böyle yapıyorsunuz, 3 gün oldu neyin incelemesi bu hesabımın blokesini kaldırın her yeri arıyorum kimsenin bir bilgisi yok, kendi sitenize şikayet başvurusu yaptım sonuç tarafınıza iletildi yazıyor ama gelen bir şey yok yardımcı olun.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 15 Ağustos 03:23

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gamze 19 Ağustos 08:32  

    Merhaba, neden hesabınıza bloke koyuldu? Bilgi verdiler mi Şubeden sorun çözüldü mü?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler