21 Eylül 2013 #2025014

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Ücret Alınmayacak Denildiği Halde Aldı!

2 yıl önce Yap Kredi Bankasından konut kredisi kullandım. Banka personeli bize bilgi vermedi ve 6 ay sonra hesap ücreti kesildi. Durumu söylediğimde biz size meşe paket yapalım demişizdir dediler. (demediler). Hesap açıldıktan sonra 1 ay içerisinde olsaydı ücretsizdi dediler. Tekrar ödeme yapıp meşe paketine üye oldum. Üyeliği yapan bayan bu paket kapsamında yılda bir kez paket yenileme ücreti vererek, kredi kart yıllık ücreti - hesap ücreti ve internet bankacılığı ücreti vermeyeceksiniz dedi.


Ayda en az 1 kez kullanmam gerektiğini söyledi. 3-4 kez kullanmama rağmen kesintiler oldu, itiraz ederek geri aldım. şimdide kredi kart ücreti 60 TL aldılar ve her arayışımda 3 gün içinde dönüş yapacağız diyorlar.

Erol 36 Okunma

Cevaplar

 • Erol25 Eylül 2013

  dönüş yeni yapıldı(mail olarak),

 • Erol24 Eylül 2013

  Bana telefon, mesaj veya mail ile hiçbir şekilde dönüş yapılmadı, buna rağmen "müşterimize mail ile dönüş yapılmıştır" demişler... Takdir sizlerindir. En kısa zamanda bankasız, k.kartsız cebimde para olan günlere geri dönmek ümidiyle.. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim Şikayetim var.com ...

 • Erol23 Eylül 2013

  Bana telefon, mail, sms, mms vs. vs. vs. hiçbir şekilde dönüş yapılmamıştır. En kısa sürede k.kartımın borcunu bitirip kapatacağım, arabamın değeri kadar kredim kalınca da aracımı satıp onuda kapatacağım. Elimi verip kolumu kaptırdığım bankadan inşallah en kısa sürede kurtulacağım. Şikayetim var sitesine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, 2025014 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön