30 Ağustos 2013 #1984578

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Paramı Alamıyorum!

Yapı Kredi Bankası hesabı olan çalışanıma kredi kartı hesabına iş avansı gönderdim. Üç gün geçti parayı geri alamıyoruz ve de elemanım tahsil edemiyor. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştük ve her gün yeni bir form oluşturuyorlar ve paramızı tahsil ettirmiyorlar. Böyle birşey olmaz. Bir gün gecikmenin bedelini nasıl tahsil ediyorlar ama ödemeye gelince oyalayıp duruyorlar.

Zülfü 20 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1984578 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize sözlü olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Zülfü30 Ağustos 2013

    27,08,2013 tarihinde çalışanımn kredi kartı hesabına para yatırdım. Paranın akıbetini hala öğrenemedik. Parayı hesabıma geri göndermiyorlar. Çalışanımın hesabına da geçmiyorlar. Oyalayıp duruyorlar. Müşteri temsilcileri hergün yeni kayıt oluşturup atlatma yapıyorlar. Paramız yapı kredi bankasında ve hiçbir şekilde çözüp ödemiyorlar. Herkes bilsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön