16 Nisan 2013 #1746545

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Kredi Değerlendirme Adı Altında 290 TL Çekildi!

Yaklaşık 15 senedir Yapı kredi bankası müşterisiyim. Aralık ayında hesabımdan kredi ile alakalı hiçbir ilgim olmamasına rağmen kredi değerlendirme ücreti adı altında 290 tl çekildi. Ve konu ile alakalı olarak abartısız 15 kere bankayı aradık Ayrıca pos cihazımızın taksitlendirme faizlerinin yüksek olduğunu kendileri kabul etmelerine rağmen herhangi bir işlem yapmadılar ve de mail order başvurumuzu bugüne kadar gerçekleştirmediler.


Alınan 290 tl iade edilecek denmesine rağmen henüz arayan ya da soran yok bununla ilgili 3 gün içinde işlem yapılmadığı takdirde hakkımızı yasal yollarla arayacağız. İşlem ile ilgilenmeyen İstanbul Laleli şubesinden A** Beydir.

Cumhur 30 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön