12 Şubat 2014 #2289134

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Kesinti Yapıyor

Basit bir konunun bile cevabını neredeyse 1 ay boyunca alamıyorum. Siz hangi hizmetten ve hangi hizmetin bedelinden bahsediyorsunuz ben anlayamadım.


Ben sadece kredi borcumu ödüyorum onun dışında da Yapı Kredi Bankasıyla başka bir alakam yok. Kredi borcum için de başta komisyonlar dosya masrafları neyse bu hizmetin bedeli peşin peşin ödendi. Faizleri bile ödendi. Hizmet bedeli ( kredi kartı kullanmıyorum, vadesiz hesap vs kullanmıyorum- neyin hizmeti) adı altında kesilen 45 TL haksız yere istediğiniz bu bedelin iptalini çok acil rica ediyorum.

Gizem 65 Okunma

Cevaplar

  • Gizem19 Şubat 2014

    evet yapı kredi müşteri memnuniyetine süper hizmet verdiği için otomatik mail atmış. başka konularda ısrarcı olduğunuz kadar önce sorunlarımızla ilgili olun ki başka konuları konuşmak için alt yapınız olsun. tekrar ediyorum size sadece kredi borcumu ödüyorum onun dışında hiçbir hizmetinizi kullanmıyorum. müşteri temsilcim kimse haftalarca bilgi bile alamıyorum. siz neyin hizmet bedelini kesiyorsunuz bana bunun cevabını verin. zaten kredi için dosya masrafı ilaveten bankanızın aldığı komisyon peşinen ödendi. şuan faizi bile ödendi. BANA SADECE NEYİN HİZMET BEDELİNİ ALIYORSUNUZ BUNU BİLDİRİN. OLMAYAN HİZMETİN BEDELİNİ ALMAK HAKSIZ KAZANC DEĞİL Mİ? bu soruma hala cevap ALAMADIM!

  • Gizem14 Şubat 2014

    evet yapı kredi müşteri memnuniyetine süper hizmet verdiği için otomatik mail atmış. başka konularda ısrarcı olduğunuz kadar önce sorunlarımızla ilgili olun ki başka konuları konuşmak için alt yapınız olsun. tekrar ediyorum size sadece kredi borcumu ödüyorum onun dışında hiçbir hizmetinizi kullanmıyorum. müşteri temsilcim kimse haftalarca bilgi bile alamıyorum. siz neyin hizmet bedelini kesiyorsunuz bana bunun cevabını verin. zaten kredi için dosya masrafı ilaveten bankanızın aldığı komisyon peşinen ödendi. şuan faizi bile ödendi. BANA SADECE NEYİN HİZMET BEDELİNİ ALIYORSUNUZ BUNU BİLDİRİN. OLMAYAN HİZMETİN BEDELİNİ ALMAK HAKSIZ KAZANC DEĞİL Mİ?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön