13 Nisan 2013 #1741020

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Kesinti Yapılıyor!

Yapı Kredi bankası Çayeli şubesinde esnaf arkadaşların ve benim her 3 ayda kredi tahsis değerlendirme adı altında para kesilmektedir ve ilgili banka kişileri bir çare olmuyorlar. Böyle birşey olamaz. Diğer bankalarla görüşürüz. hiçbiri bizde böyle bir uygulama var demiyor.

Çayeli 45 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1741020 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Çayeli17 Nisan 2013

    Yapı Kredi bankası Çayeli şubesinde esnaf arkadaşların ve benim her 3 ayda kredi tahsis değerlendirme adı altında para kesilmektedir ve ilgili banka kişileri bir çare olmuyorlar. Böyle birşey olamaz. Diğer bankalarla görüşüyoruz. hiçbiri bizde böyle bir uygulama var demiyor.esnek hesap kullandıysak faizini veriyoruz zaten.esnek hesap faizini(faiz tahakkuku)adı altında zaten kesiliyor.anlamadığımız her 3 ayda bir neden hesaplarımızdan kredi tahsis değerlendirme adı altında 500 tl ile 1500 tl arasında para kesiliyor.yetkili banka memurlarına soruyoz cevap eynen şu.bankada hesabınız varsa bu kesilecek.kapatın hesabızı o zaman.bizim yapı kredi bankasında hesabımız olup ticari çalışmamız suçmu.kesilen paralarımızıda iade etmiyorlar.rize çayeli ilçesi esnafını bir ankete davet edin ne kadar isyandalar anlarsınız.buna bir çözüm bulalım lütfen.saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön