10 Şubat 2014 #2285382

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Yapı Kredi Bankası'ndan bir avukat olarak Cmk hesabı sahibi olup banka tarafından tarafıma gönderilen ekstreleri incelediğimde devlet avukatlık ücreti ödemesi olan ve hesap işletim ücreti alınmaması gereken hesabımdan baka tarafından hesap işletim ücreti kesilmiş olup konuyla ilgili bankaya yaklaşık 1 ay önce başvuruda bulunmama rağmen konunun genel müdürlüğe bildirildiği söylenerek haksız şekilde kesilmiş olan hesap işletim ücreti geçen süre zarfında tarafıma iade edilmemiştir.


Konuyla ilgili olarak şubeye gittiğimde iade konusunda bir cevap gelmediği belirtilerek tarafımdan haksız kesilen ücret iade edilmemektedir. Bu haksız kesintinin tarafıma iadesini bankadan talep ediyorum.

İlker 58 Okunma

Cevaplar

  • İlker13 Şubat 2014

    banka tarafından herhangi bir mail tarafıma gönderilmemiştir. bilginize.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2285382 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön