16 Şubat 2013 #1634856

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yapıkredi bankasında bireysel hesabım var ve bu sabah bankamatiğe gittiğimde benden habersiz işletim ücreti altında para çekilmiş, net olarak 33,34 lira. Şu an bu beni zor durumda bıraktı,ufak bir rakam olarak görünse bile ,çalışmadığım için her kuruşu benim için değerli.Sonuç olarak banka tarafından çekilen işletim ücretinin geri iadesini istiyorum ,bu olmadığı taktirde hesabımı kapatacağım ve çevremde Yapı Kredi bankası müşterisi olan varsa onlara da bu durumu anlatıp bankalarını değiştirmeye teşvik edeceğim. Bu konuda sizden yardımı bekliyorum.

Avedis 67 Okunma

Cevaplar

  • Avedis19 Şubat 2013

    cevabınızdan hiç tatmin olmadım ,bu bankaların oyunu ,nasıl vatandaşın parasını kullandıklarının net resmidir.Sonuçta orada 30 lira veya 300 lira olsa da kimsenin hesabından habersiz para çekemezsiniz ve insanları zor durumda bırakmazsınız! bankanızda olan hesabımı en kısa zamanda kapatacağım ayrıca sizi kınıyorum!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1634856 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön