11 Haziran
#12097369

Yapı Kredi Bankası Her Zaman Ki Gibi...

Maalesef kaç defa kandırıldığı rağmen gene Yapı Kredi Bankası çalışmaya çalışıyorum ama bu son oldu daha önce 2 defa kart aidatın dolayı kartlarını iptal ettim ısrarla verip pişman olduğum aidat için aramanız yeterli iptal ederiz demeleri gibi şaka gibi şirketimin onlar anlaşmasında dolayı maaş müşterileriyim bundan dolayı elektrik su faturalarımı otomatik deme talimatı verdim kampanya dahilinde 2 aydır yatırılmadı Chip Para bununla ilgili ilk aradığımda 10 gün sonra yatar dediler 1 ay oldu yatmadı 3 defa denedim hakkımı helal etmiyorum sözü özü olmayan bir bankasınız.

Osman Osman 3.382 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları