25 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Her Yıl Gittikçe Artan Hesap İşletim Ücretini Ödemek İstemiyorum!

Hamili olduğum kredi kartımın şubat ayı ekstresinde 60 TL gibi gereksiz tutarda kart işletim ücreti kesildiğini gördüm. Kesilen hesap işletim ücreti, 4822 sayılı yasa ile ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. ben zaten kartı kullanarak size yarar sağlıyorum ekstradan para kazanmak da ne zekice.

Ödeme taahhüt ya da puanla ödeme zımbırtılarını dinlemek istemiyorum. Etrafımda karşılıksız geri ödeme alan bir sürü insan var onlara nasıl geri ödendiyse bana da geri ödenmesini ya da bir sonraki ay iadesini talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Aysu 48 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1653818 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön