27 Ağustos 2013 #1978109

Yapı Kredi Bankası Her Ay Kredi Kartı Güvence Sigortası Adı Altında Ücret Yansıtıyor!

Yapı Kredi Bankası, KK Prim-Güvence Sigortası adı altında, her ay toplam borcumun %1'ini ekstra borç olarak bana yansıtıyor. Bu hizmetleri için benden onay almadıklarını iddia ettim. Onayımı aldıklarını iddia ettiler, ben de kendilerinden ilgili ses kaydını talep ettim. Ancak bir türlü bana dinlettirmiyorlar; önce dinleteceğiz dediler, yapmadılar; sonra biz dinledik, onay vermişsiniz dediler, yine dinletmediler.


Hala kendim o onayı dinlemek istiyorum dedim, banka şubesine giderek imzalı dilekçe ver dediler; o dediklerini de yaptım, ancak bu sefer de savcılığa gidip istekte bulunmanız gerek dediler. Her defasında bir engel çıkartıyorlar.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön