09 Eylül 2013 #2002556

Yapı Kredi Bankası Hem Puanlarımı Aldı Hem de Üyelik Ücreti Kesti!

Her yıl direnmemize rağmen haksızca alınan kart ücretini 60 lira olarak tahsil eden Yapı Kredi Bankası aynı zamanda world puanlarımı da aldı. Kart ücretini iade etmeyen banka puanlarınız dan kesilsin dedi ve kabul ettim ama hem puanlarımı aldı bir de üstüne 60 lira üyelik ücreti adı altında ödeme emri yollandı.


Müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunmak istedim ama hiçbir şekilde bağlanamadım çünkü müşteri hizmetleri dipsiz bir kuyu. Bu 3. yıl kesilen aidat iade edilmediği taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağımı ve kartınızı kapatacağımı beyan ederim.

Numan 41 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön