08 Kasım
#12930136

Yapı Kredi Bankası Havale, EFT Ücreti Kesmesi

2014 tarihinden beri Yapı Kredi Bankası maaş müşterisiydim. 2019 tarihinde işten ayrıldım. Bankaya ait kredi kartım ve bankamatik kartım bulunmaktadır. Uzun zamandır bu bankayla çalıştığım için otomatik ödemelerim para transferlerim bu hesabımdan yapılmaktadır. Bugün itibari ile havale yapmak istediğimde benden ücret kesmeye başladı. Kredi kartımızın ve o kadar otomatik ödemelerimizin olduğu bankanın bu şekilde ücret kesmesi hiç hoş değil. Bu şekilde kesmeye devam edecekse artık çalışmayı bitirme kararı almaktan başka bir çaremiz kalmıyor.

Ferhat Ferhat 261 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Kasım

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları