29 Ocak 2014 #2263668

Yapı Kredi Bankası Hatırlatmadan Yasal Takip Başlattı

2 sene önce iptal ettiğim kredi kartımı 130 TL tutarındaki anapara borcu nedeniyle hiçbir uyarı ve hatırlatmada bulunmadan yasal takibe gönderen Yapı Kredi Bankası finansal sicilimin bozulmasına neden olmuştur. Ayrıca borcumu kapattıktan sonra sonradan harcama intikal etmesi halinde bunlarla ilgili talep hakkımız saklı kalmak kaydı ile ifadesi ile 2 senedir kapalı bulunan kartıma sehven yansıyacak bir borç tutarını yine ödemek zorunda kalacağımı anlatan bir evrak göndermiştir.


Yapı Kredi Bankası, borcumu hatırlatma ve ödediğim borcun ve dosyanın kapandığına ilişkin evrak gönderme görevini yapmamıştır. Finansal sicilimin temizlenmesini ve borcumun kapandığına dair evrağın tarafıma gönderilmesini rica ederim.

Erman 90 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön