21 Eylül 2013 #2024063

Yapı Kredi Bankası Hatalı Pos İşlemini Kaale Almadı!

14217*** müşteri numaralı ATM kartı kullanıcısıyım. Akaryakıt istasyonundan yapmış olduğum alışveriş sonucunda kartımdan yakıtın bedeli iki kez çekildi. Önce Akaryakıt istasyonuyla irtibata geçtim pos cihazının dökümünde paranın 1 kez çekildiği gözüktüğü için bankayla görüştüm ( 2 saatlik uğraş sonunda) bankaya firmadan hesap dökümü alıp dilekçeyle fax çekmemi istedi.


Firmadan hesap dökümü alıp Yapı Kredi Bankası genel müdürlüğüne dilekçe yazdım, kaale alan olmadı. Zaten telefondan arayıp ulaşmaya çalışarak ve akaryakıt istasyonuyla muhatap olarak paranın yarısını harcamış bulundum. Demek ki ATM kartıyla alışveriş yapmamamız ve ATM kartında para dahi tutmamamız gerekiyormuş onu anladım.

Zafer 18 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön