29 Ocak 2014 #2263591

Yapı Kredi Bankası Harcama İtirazını Cevaplamakta Çok Yavaş

Yapı Kredi Bankası'nın Gold müşterisiyim. Kredi kartımda bana ait olmayan 1999 TL lık bir harcama gördüm. Bunun için dilekçe yazmam söylendi. Dilekçeyi gönderdim ama ulaşıp ulaşmadığını 1 hafta sonra öğrenebilir mişim. Harcama itirazıma da minimum 30 gün sonra dönebilirlermiş. Bana ait olmayan harcamanın parasını benden almadan iade etmiyorlar.


2000 tl 'yi kaç kişi gözü kapalı ödeyebilir? Nasıl bir bütçemiz var sanıyorsunuz? Ödeyemezsek yapmadığımız harcamanın faizini mi alacaksınız? Nasıl kurumsallık bu? Ne için 1 aylık bekleme süresi var? Düpedüz müşteriden yapmadığı harcamanın ödemesini alıp parayı fonlamak için kurgulanmış bir kandırma süreci.

Fatma 142 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön