25 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Hala Hizmet Alamıyorum!

Daha önce 12 Şubat'ta sikayetvar.com üzerinden yapmış olduğum şikayete verilen cevap sonrası durumumun inceleneceği belirtilmişti. Telefon bankacılığı üzerinden de 3-4 defa aradım. 24 Şubat'ta yaptığım görüşmede de bu durum ile ilgili bir şikayetin bankaya ulaşmadığı belirtildi. Emeklerimle biriktirdiğim 50 TL'm gitti. Yine baştan öğrenci dilekçemi fakslamam gerektiği vs.belirtildi. İlçemde Yapı Kredi şubesi yok.


Ankara'ya döneceğim ve artık Bafra şubesinde işlem de yapamam bir kaç ay. Hizmet hala alamadım. Geri dönüş de olmadı. Sözleşmemi gözden geçirdim ve borcumu ödeyip Yapı Kredi ile tüm bağlantımı keseceğim. Umudum bir daha hiç bir öğrenci aynı durumla karşılaşmasın.

Metehan 24 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön