24 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5567071

Yapı Kredi Bankası Haksızlık Bunun Adı!

Yapı Kredi Bankası kart ücreti alınmayacak diye ısrar ederek kart verdiler. Bugün gelmiş 95 TL kart aidatı istiyorlar, 3 ayda 750 TL harcarsam eğer 95 TL ücret almayacaklarmış kampanyaya gel! Diyorlar ki; ''95 TL az gelin cebinizden zorla 750 TL alalım!''


Kartı iptal ettirdim, o parayı da ödemiyorum hadi alın bakalım alabiliyorsanız. tekrar yapanları koymuşlar oraya adam kandırıyorlar. ''Yetkili arasın'' dedim arayan yetkili Müşteri Temsilcisinin söylediklerinin aynısını tekrarlıyor, çok mu aradınız bu yetkili olarak aldığınız kişiyi, daha önce de sizin gibilerle karşılaştım davamı açtım kazandım yine aynısı olacak, sizin gibilerle uğraşmak ayrıca bir zevkli o parayı geri ödüyorsunuz ya bu kadar lafın üzerine harcaması çok güzel oluyor, aradan zaman geçince kart vermek için arayıp, sonrada ilgilenmezsiniz, bu iş burada bitmeyecek!

Aycan 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları