17 Eylül 2013 #2017230

Yapı Kredi Bankası Haksız Yere Kesilen Posta Masrafı!

Yapı Kredi Bankası mevduat hesapları olan müşterilerine sözleşmede hesap ekstresini e-posta olarak gönder seçili olmasına rağmen kargo ile gönderdiğini iddaa edip 3 aylık 18 TL para kesmekte. Bu tutar hesap hareketlerinde görülmeyip yatırım hesabında hisse alım satım- Rapor ve Listeler başlığından geriye dönük rapor aldığınızda görülebiliyor.


Ayrıca bu tutarı sattığınız senedin tutarından indirip hesabınıza geçirdiği için de ruhunuz duymuyor. Yapılan itirazlar ve 1 aylık yazışmalar neticesinde parayı 1 hafta içinde iade edeceklerini yazılı ve sözlü ifade etmelerine rağmen 2 haftadır hala bir sonuç yok. BDDK'ya şikayet etmekten başka çare kalmadı.

Serkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Serkan18 Eylül 2013

    Copy Paste cevap vermekten vazgeçip bir aksiyon alsanız daha iyi olacak. İlgili linkten şikayetimi iletmiştim zaten. Buradaki arkadaş paranın 1 hafta içerisinde iade edileceğini iletmişti. 1 Ay oldu. Halen iade edilen birşey yok. Kredi kartını 1 gün geç yatırsak faiz almasını biliyorsunuz. Bize de faiziyle mi ödeme yapacaksınız acaba.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön