28 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Haksız Yere Alınan Ücretlerin İadesini İstiyorum

Yapı Kredi Bankası'ndan 20.000 TL Teminat mektubu aldım. %1 ile anlaşıp hesabımdan 252,00 TL Teminat Mektubu Kesintisi yapıldı. Asıl problem bundan sonra başladı teminat mektubu adı altında 52,5 TL ara ara 3 kez kesildi. Bankaya gittiğimde temsilcim bana hak verdiğini ama genel müdürlükten onay çıkmadığını söyledi.

Haksız yere alınan mükerrer paraların tarafıma iade edilmediğini bu bankanın ( adını bile ağzıma almak istemiyorum) milyonlarca abonesi olduğunu var sayarsak çok ciddi paralar ediyor. 2 Problem kredi tahsis değerlendirme adı altında 152,50 TL kesinti yapıldı.

NOT: Çevremdeki insanların bu bankayla çalışmaması için elimden gelen her şeyi yapıyorum yarın tüketici hakem heyetine gideceğim.

Uğur 1.706 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön