13 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Haksız Talep Kart Aidatı!

Geçtiğimiz günlerde internet bankacılığından hesaplarımı kontrol ederken fark ettim ki geçen sene hesabımdan 55 TL üyelik aidatı olarak para çekilmiş. Bu sene bu mebla 60 TL olarak 1 Nisan itibari ile yine hesabıma yansıtılmıştır.


Telefon bankacılığını arayarak işlemin iptalini istediğimde bana şu kadar harcama yapmayı taahhüt eder veya puan ile ilgili anlamadığım bir takım işlemler yaparsam v,s, iki yol önerdiler. Ben bunların hiçbirini kabul etmiyorum.


Aktif olarak kullandığım ve taksitli işlemler yaptığım halde benden 60 TL para isteniyor ve bana bir takım şartlar koşuluyor. Bu 60 TL'lik bakiyeyi hiç yatırmayacağım talebin iptalini istiyorum. Ayrıca tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

Aybüke 18 Okunma

Cevaplar

  • Aybüke18 Nisan 2013

    Bankanızdan kredi kartını ben talep etmediğim halde şimdi bu kartı kullanıyorum diye benden kart aidatı talep etmeniz durumunda bende kartınız ile alışverişlerimi yapmayacağımı belirtmek isterim. Çalıştığım ve kredi kartını kendim talep ettiğim diğer bir banka itirazım durumunda derhal aidatı iptal etmektedir yabancı bir yatırım olmasına karşın onlarla çalışmayı şu durumda tercih edeceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön