25 Mart 2013 #1703560

Yapı Kredi Bankası Haksız Kazanç Olan Kart Aidatının İadesi!

Yapı Kredi Bankasına ait Kullanmakta olduğum 2 yıllık kredi kartıma 60 TL Kart Aidatı gelmiştir. Bilindiği üzere bankaların artık tüketiciden kart aidatı veya yıllık üyelik bedeli adı altında Para Talep edemeyecekleri Mecliste Karar alınıp Resmi gazetede yayımlanmıştır.


Yapı kredi müşteri hizmetlerini arayıp Müşteri temsilcisi ***** Hanım ile görüşüp Kart Aidatının iptalini istedim fakat, Bu parayı ödemek zorunda olduğumu kart aidatının yeniden alınmaya başladığını belirtti.


Şu şekilde iade edinebilineceğini Yıl içerisinde 1200 tl lik harcama yaptığımda veya puanlarımla ödeme seçeneğini sundu. kart iptalini istedim fakat iptali olsa da aidatı ödemek zorunda olduğumu söyledi.

Burak 83 Okunma

Cevaplar

  • Burak01 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyetine istinaden yıllık aidat iptalini gerçekleştirdiğiniz için tşkrler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön