28 Mart 2015 #3142288

Yapı Kredi Bankası Haksız Kazanç!

Ben Yapı Kredi Bankası'ndan 100000 ipotek destekli kredi çektim. 1750 kesinti yaptılar aynı zamanda sigorta post kredi kartı almadım diye bir ay sonra benden habersiz hesabımdan 525 lira kredi tahsis değerlendirme ücreti adı altında esnek hesabımdan 2 sefer ücret çekildi, dilekçe vermeme rağmen şubeye telefon ederek kapattırdım.

Bayram 222 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 30/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön