17 Eylül 2013 #2017219

Yapı Kredi Bankası Haksız Havale Ücreti İstedi!

Sikayetvar.com Yapı Kredi Bankası isteğime cevap verdi. Çıkan karardaki 289 TL olan ödemesini 244 olarak kapalı olan kart hesabına aktarmıştır. Ayrıca en şaşırdığım 444 0 444 nolu telefonunuzdaki temsilci kapalı kartta olan parayı açık olan kartıma aktarımı için havale ücreti istedi. Ayrıca 45 TL'lik kısmın niye yatırılmadığını sorunca şubeden Genel müdürlüğümüze yazıyı fakslayın diyorsunuz.


Zaten faxladım ve hakem heyeti ayrıca gönderdi. (Postaneden sizin elinize ulaştığına dair teyiti de aldım). Benim şikayetimin nedeni müşteriler arasında farklı uygulama yapmanız. Birinden kart ücretini senelerdir alırken diğerinden kesmemeniz. 16 Eylül 2013 11:53:12.

Betül 51 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön