03 Şubat 2014 #2273006

Yapı Kredi Bankası Haksız Alınan Yıllık Kart Aidatı!

Haksız alındığına inandığım yıllık üyelik ücretinden dolayı 2007'de kartımı iptal ettirdim. Ben hesabın kapandığını sanarken 2010 yılında aranarak yıllık üyelik ücreti almayacaklarını söyleyip tekrar kart göndermek istediler. Bende kabul ettim. Sonraki yıllarda yıllık üyelik ücreti tabi ki yansıttılar ama arayarak iptal ettirdim.


2013 Eylül'de alışveriş sitesinden 75 TL para kampanyalı alış veriş yaptım. Bu yılda üyelik ücreti istenince kartı kapattım. Hesaba yatmayan 75 TL yi talep edince de bir yanlışlık olmuş ama şimdi iade edemeyiz yanıtı verdi müşteri hizmetleri. Bu yanıltıcılığa son verilip hakkımın iade edilmesini talep ediyorum.

Yakup 61 Okunma

Cevaplar

  • Yakup08 Şubat 2014

    Bir daha bu banka ile işim olmaz.

  • Yakup05 Şubat 2014

    Alınmayacağına dair taahhüt vermiş olduğunuz üyelik ücretinin ve alış veriş yaptığım sitenin kampanyasından kazanmış olduğum 75 Tl'nin hesabıma yatmasını bekliyorum. Ayrıca belirtilen linktende zaten şikayetimi iletmiştim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön