05 Şubat 2014 #2277283

Yapı Kredi Bankası Hak Ettiğim Worldpuanı Vermiyor!

Adios Premium kredi kartı kullanıcısıyım. Yapı Kredi Bankası'nın 3 otomatik ödeme talimatına 50 TL worldpuan kampanyasına katıldım ve 3 otomatik ödeme verdim. Ancak hesabıma 15 TL worldpuan yatırıldı. Telefon bankacılığı ile şikayet oluşturdum ve aynı hafta içinde tarafıma bilgi verileceği söylendi.


Ertesi hafta oldu hala bilgilendirilmediğim için tekrar aradım, yine neticeye ulaşamadım. Bu arada verdiğim 3 fatura için her fatura bedeline orantılı olarak işlem ücreti kesilmeye devam etmektedir.
Yapı Kredi Bankası ne tarafıma bilgi veriyor ne de hak ettiğim worldpuanları yüklüyor.


Aranmadığım gibi kendi aramalarımda da sonuç alamıyorum. Müşteri memnuniyeti diye birşey olduğunu buradan kendilerine hatırlatmak istiyorum!

Burak 80 Okunma

Cevaplar

  • Burak07 Şubat 2014

    Şikayetimde telefon bankacılığı üzerinden şikayet kaydı açıp sonuç alamadığımı belirttim, hala beni siteye yönlendiriyorsunuz, bu ezbere yazılan otomatik mesajlar artık müşteri için bir anlam ifade etmiyor, Bilginize.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön