09 Mayıs 2016

Yapı Kredi Bankası Habersiz Sigorta Yapmışlar!

Yapı Kredi Bankası'ndan çektiğim kredim için kesinlikle ekstra bir başka sigorta istemediğimi belirttim. O gün çok yoğun olduğumdan Hayat Sigortası düşünce ne kadar kaldığını hesaplamadan parayı bankadan çektim. Eczaneye gelip bu işte bir eksiklik var, bir kontrol edeyim diye düşündüm.


İnternet bankacılığından hesap özetinden görünmeyen ama hesap dekontları bölümünde görünen gizli bir kesinti gördüm. Bu kesinti ile ilgili genel merkezini aradım. Bilmiyoruz, bilemiyoruz, sigorta şirketini arayın dediler. Sigorta şirketi de bu paranın ne için kesildiğini ne sigortası olduğunu bilmediğini şubeyi aramam gerektiğini söyledi. İşimin yoğunluğu nedeniyle ile izin alamıyorum. Tekirdağ Çerkezköy şubesini 10 defadan fazla aradım. Ya 10 dakikadan fazla telefonda beklettiler ya da suratıma kapattılar. Kısacası bana kredi kartı sigortası yapmışlar. Sigortamın iptali paramın iadesini istiyorum.

Cuneyt 374 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön