20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Habersiz Kesinti Yapıyor!

1 ay kadar önce Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı tarafından arandım.Bana iş veya iş gücü kaybından kaynaklanan maddi sıkıntı dönemlerim için bir teklifte bulundular.Ödeme sıkıntımın oluştuğu zaman toplam 3 aylık bir dönem extremim banka tarafından karşılanacağı,sadece %3-5 gibi bir ödeme yapacağım söylendi. Israrla o dönem dışı bir ödeme olmayacağını teyid ettirdim.Ancak aralık ayı faturam da Allianz Prim P61258957 Beşiktaş/İstanbul adına 100 tl'lik bir kesintiyle karşılaştım.Aynı tarihte kayınpederimin vefatı ve aile içi ciddi bir ameliyat nedeniyle sık arayamasam da ilgili yerlere ulaşamadım.Ocak ayı faturamda da Allianz ve Hayat sigortası 100,00 tl'lik ödeme gelince bankamı aradım.

Haluk 147 Okunma

Cevaplar

  • Haluk26 Şubat 2016

    bu... .Bankayla ilişkimi kestim

  • Haluk19 Şubat 2014

    Sigorta iptaline rağmen para kesmeye devam ediyorlar.Hiç bir işe yaramayan poliçe için yapı krediyi kutlarım.Alliansdaki tüm poliçelerimi iptal ettiriyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön