18 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Habersiz İşletim Ücreti Aldı!

Yapı Kredi Bankası'ndan Ford Finanstan araç kredisi çektim. Her ay aksatmadan düzenli ödeme yaptığım halde hesap işletim ücreti alıyorlar benden. 2 yıl boyunca beni bilgilendirmiyorlar . Benden izinsiz olarak açmış oldukları ek hesaptan işletim ücretini kesiyorlar . 2 yıl boyunca faiz eklenerek 400 küsür lira borcum oluşuyor.


Beni arıyorlar düzenli ödeme yaptığınız için mecbur olmadığımız halde sizi uyarıyoruz diyorlar. 2 yıl sonramı uyarıyorlar beni, neden baştan bilgilendirmiyorlar? Ben bu ücreti ödemeyeceğim ve gerekli yerlere başvurarak hem borcumun iptali için, hemde ek hesabımın kapatılması için mücadele edeceğim. Bir dahada bu bankayla çalışmak istemiyorum.

Filiz 117 Okunma

Cevaplar

  • Filiz'in Teşekkür Mesajı29 Kasım 2013

    şikayetimi dikkate alıp durumu düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön