Yapı Kredi Bankası Habersiz Hesaptan Kesinti

Abdullah Abdullah1 hafta önce

Merhabalar,

Geçen Yapı Kredi den bir SWİFT işlemi yaptım. Ve lemi aynı gün Valör seçmeme rağmen ve masrafını da ona göre ödememe rağmen valör bir sonraki gün geçti. Ve Valör den sonra benden onay almadan bir masraf daha kestiler. Bunu iade etmeniz lazım onay almadan çektiniz dedim. Yukarıdan bakarcasına size çok kolay şöyle diyebiliyorlar; bu masraf size iade edilmeyecek ne yaparsanız yapın. Dediler. Ve ayrıca ben hesabımda para olmasaydı ve bütün hesaplarımı kapatsaydım nasıl alacaktınız dedim cevap veremediler. İşte durum bu. Mahkemeye ve Tüketici Hakları'na başvuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

profile-icon Abdullah 1 hafta önce

Buraya da yazmıştım ama sonuç aynı üsten bakarak cevap verildi. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler