02 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Habersiz Esnek Hesap Limiti!

YKB'daki vadesiz hesabıma 550,00 TL lik esnek hesap limiti tanımlandığını gördüm. Tarafımdan Banka'ya esnek hesap limiti tanımlanması için yazılı, sözlü herhangi bir talimat verilmemiş olmasına rağmen neden tanımlandığını sormak ve iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda 'Şube'ye giderek dilekçe vermem gerektiğini' belirttiler. İyi de dedim, ben şubenize gitmeden tanımlamışsınız, neden iptal ettirmek için beni şubenize gelmek zorunda bırakıyorsunuz?

Buna ne hakkınız var dediğimde; başka türlü iptal etme yolu mümkün değilmiş buyurdular. Kullanmazsam ücret yansımıyor buyurdular. Sinirle şubesine giderek dilekçe verdim ve iptal ettirdim. YKB hakkın var mı böyle bir şey yapmaya?

Ferzander 118 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, 1879223 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön