16 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Haberim Olmadan Kredi Kartımdan Yapılan Alışverişi İptal Etmiyor!

Bilgim olmadan 3 Eylül 2013 tarihinde Yapı Kredi Bankası kredi kartımdan 302.94 TL'lik alışveriş yapılmış. Facebook üzerinden yapılan alışveriş için ne akıllı sms ne mesaj hiçbir bilgi gelmemiştir.Alışveriş limitten düşülmüş ama 11 gündür provizyonda beklemektedir.

2 kere itiraz faksı gönderdiğim halde ne tel. ne bir mesaj ne bir mail yoluyla bilgi alamıyorum.Sizin için buradayız linkine de bilgi yazıldı.

10 gündür provizyonda bekleyen işlemi iptal etmek ya da müşteriye bilgi vermek bu kadar mı zor? Ayrıcı telefon bankacılığı tamamen bu konuda çözümsüzlük ve bilgisizlik örneği gösteriyor.En azından bir işlem kaç gün provizyondan düşmektedir sorusunun tam olarak cevabını verecek muhatap bulamadım.

Dursun 146 Okunma

Cevaplar

  • Dursun20 Eylül 2013

    Çok geç dönüş yapıldı sorunum tam olarak çözümlenmiş değil bekliyorum

  • Dursun16 Eylül 2013

    Çok şükür en azından değerlendirmeye alındığını şikayet var.com sayesinde otomatik olarak da olsa bilgi verdiler. Banka bir de bizimle telefon ile irtibata geçse olmaz mı?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön