20 Ekim 2016 #6735487

Yapı Kredi Bankası Güvenlik Zafiyeti!

Babam 0850****** numaralı hat tarafından arandı. Bildiğiniz üzere bu numara Yapı Kredi Çağrı Merkezine ait. Arayan kişiler bu bankaya ait müzikleri ve tuşlama sistemini kopyalayıp internet bankacılığı ile yüklü bir miktar kredi kartı EFT işlemi yapmışlar. Bildiğiniz üzere malum müzik bu bankaya ait ve yine tuşlama sistemi de bankaların kullandığı bir sistem. Hepsi bir kenara. Bir banka müşterilerinin kimlik numarasını, kart numaralarını, adres ve iletişim bilgilerini başka kanallar ile nasıl paylaşır? O da bir kenara. Koskoca Yapı Kredi Bankası elektronik sistemlerinin güvenliğini koruyamayacak kadar yetersiz mi? Bu şikayetimin altına " Sayın müşterimiz... " ile başlayan boş bir cevap yazacaklar. Ne güzel ki artık müşterileri değiliz. Kendi güvenliğini sağlayamayıp müşterilerini zor duruma sokan bir banka ile asla! Süreç devam ediyor. Adli anlamda asla peşlerini bırakmayacağız.

İlker 185 Okunma

Cevaplar

  • İlker20 Ekim 2016

    " Gerçekten çok ilgili alakalı ve güvenli bir bankasınız. İlginiz için teşekkürler. " demek isterdim fakat işlerinizin sahte olduğu kadar ilginiz de yalan. Yaradığınız tek konu iyi kurumların değerini anlamamız. Gerçekleri görmemiz konusundaki desteğiniz için teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön