31 Ekim 2016 #6805117

Yapı Kredi Bankası Günü Gelmeden Poliçe Kesintisi Ve Telefonlara Bakmama

Yapı Kredi Bankası Çerkezköy şubesi 28.11' de dolan DASK poliçemi 28.10 'da yenilemiş. Şube bana sorma gereği duymadan poliçeyi yenilemiş. Hadi bunu geçtim gününü bile hesaplayıp doğru zamanda işlemi yapamamış. Şubeyi arayıp derdimi anlatmak istedim ama 1 saatten fazla uğraşmama ve telefonda çıkan 3 ayrı kişiye derdimi anlatmama rağmen, nedense bir türlü bireysel müşteri temsilcilerine ulaşamadım.


Yaptıkları hata için saatlerce peşlerinde koşmak zorunda kaldım. Son çıkan bayan şubeye gelip iptal etmeniz gerekli dedi. Kardeşim bana sordunuz mu yenilirken? Ya da tarihe neden uymadınız da ben sizin peşinizde koşmak durumundayım? Genel merkezi arayıp şubeyi şikayet edeyim dedim, onlara da ulaşılamıyor. (tüm aramalar öğlen saati öncesinde çalışma saatinde) ne şubeye, ne de genel merkeze ulaşıp sorunumu çözemedim.

Tc 535 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön