24 Haziran 2014

Yapı Kredi Bankası GSM Pos Aylık Ücreti ve Üye İşyeri Hizmet Bedeli Alıyor

Yapı Kredi Bankasının 9 yıldır üye iş yeriyim. 2007 yılından bugüne yaptığım sözleşmede olmamasına rağmen tamamen bilgim dışında 7 yıldır hesabımdan düzenli bir şekilde gsm pos aylık ücreti 1356 TL ve üye işyeri hizmet bedelide 469 TL kesilmiş. Bunun farkına ise Yapı Kredi internet şubesine yeni kaydolup hesaplarımı detaylı bir şekilde kontrol etmem sayesinde ulaştım.


Ayrıca aynı ay içerisinde 1 gün arayla 2 defa gsm pos aylık ücreti adı altında hesabımdan tahsilat yapılmış kesilen bu tutarların kesin ve kati bir şekilde hesabıma iade edilmesini istiyorum iade edilmemesi halinde bankanızla olan tüm ilişkilerimi farklı bir bankaya taşıyacağıma ayrıca konuyu ilgili tüm yasal birimlere taşıyacağım.

Sedat 837 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön