05 Eylül 2013 #1996191

Yapı Kredi Bankası Göztepe Şubesi 2 haftadır Paramı Vermiyor!

2 hafta önce Yapı Kredi Bankası'ndan paramı çekmek için başvuru yaptım. Aldığım yanıt her gün herkes bu kadar para çekerse para kalmaz bankada şeklinde oldu. Ben de o zaman minimum ne kadar alabileceğimi sordum. Aldığım yanıt sistem arızalı oldu.


Paramı işletmek için paramı vermeyi reddettiler. Ardından telefon ile şikayette bulundum. Şikayeti alan yetkili bu konuda aranmak isteyip istemediğimi sorduğunda evet mutlaka aranmak istiyorum yönünde oldu.


Geçen 2 hafta süresince hiç kimse aramadı. Son 2 gündür Göztepe şubesinin telefonlarını bir Allah'ın kulu açmıyor. Ben de paramı ertesi gün alabilmek için rezervasyon yaptıramıyorum. Bu konuda Yapı Kredi Bankası'ndan şikayetçiyim ve mağdurum.

Nevra 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön