15 Mart
Yorum Yap
#11719590

Yapı Kredi Bankası Gişe Memuru Saygısızlığı!

Bugün Ordu Ünye merkez şubesine ihtiyaç kredisi çekmek için girdim sıramı aldım beklerken gişede bulunan bir hanımefendiye! Bir şey sormak için yaklaştım kendisine bir şey sorabilir miyim dediğimde aldığım cevap, sormayın oldu. İlk anlayamadım. İkinci kez sormayın dedi. Şoka girdim ve hiçbir işlem yapmadan çıktım nasıl insanlarla çalışıyorsunuz oturduğu yerden iş yapan insanlar bir soru cevaplamaktan aciz ve de sormayın diye tersler nitelikte dışarıda bu iş için kendini paralayacak insanlar varken bu tip insanlarla çalışmanız gerçekten çok garip, sormayın demek yerine müsait değilse eğer müsait olmadığını belirtmesi yeterliydi. Umarım tüm şubeleriniz bu şekilde değildir. Kişinin ismini bilmiyorum. Ziyaret günü 15 Mart saat 15:30 civarı.

Damla Damla 229 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları