04 Nisan 2013 #1724804

Yapı Kredi Bankası Gişe İşlemleri Sıra Bekleme!

Cuma günü Yapı Kredi Bankası İstoç Şubesine gittim. Banka henüz açılmamıştı ve kapıda beklemekteydim. Açıldığında içeri girdik ve numaratörden sıra numarası aldım, benden önce 3 kişi numara aldı. 2 gişe açıktı ve onlar hemen işlemlerine başladılar. Daha sonra ben çağrılmayı beklerken arkamdan sıra alanlar çağrılmaya başlandı, 5-10 dk bekledim ama halen ben çağrılmadım. Sürekli sonradan gelenler numara alıp hemen işlem yaptılar. Tam 45 dk bekledim. Banka müdürün yanına çıktım ve durumdan bahsettim. Kendisi bana aynen şunları söyledi. Burası İstoç ve zenginlerin olduğu kesim, doğal olarak hesaplarında yüksek paralar var. O müşterilere sistem sürekli öncelik verir.

Mücahid 109 Okunma

Cevaplar

  • Mücahid05 Nisan 2013

    Posta kutuma gelen her hangi bir cevap yok. Bir adet mail var o da bu sayfaya yönlendiriyor tekrar. Böyle büyük bir bankanın yaptığı şey ayıptır. Bugün hesabımı iptal ettireceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1724804 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön