04 Eylül 2013 #1992436

Yapı Kredi Bankası Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstrelerimi Vermiyor!

2012 yılında hakem heyeti kararıyla üyelik aidatını iptal ettirip geri iadesini sağladım. 2013 yılında tekrar aidat yansıtılmış bu kadar sorumsuzluk olmaz. Konuyla ilgili çağrı merkezine başvurduğumda çağrı merkezinden aldığım yanıt tekrar hakem heyetine başvurmanız gerekiyor oldu.


Başvuru yapmak için son 10 yıllık ekstrelerimi gönderebileceklerini ilettiler, çağrı merkezine
4 kere talep oluşturmama rağmen ekstrelerim bana ulaşmadı. Banka ile yeni bir sözleşme imzalamadım hangi hakla hakem heyeti kararı üzerine bu yıl yeniden yansıtılıyor.


Müşterisine hiç ama hiç değer vermeyen banka yarışması yapılsa Yapı Kredi Bankası'nın 1. liği kimseye kaptırmayacağına eminim.

Orhan 63 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön